Welness

Bazén či sauna mají být místem obnovy fyzických a psychických sil, nikoliv zdrojem starostí. Se systémem iCOOL 4 můžete pustit z hlavy nastavování teploty, úpravu vody v bazénu nebo větrání sauny. Automaticky pohlídá provoz zařízení i spotřebu energií.

Relax
Bazén je pro nás radost, protože ohříváme levnou energií

„Když potřebuju relaxovat, nechci nic složitě nastavovat a hlídat. Chci zkrátka hupnout do čisté a příjemně teplé vody v bazénu, nebo si prostě užít saunu. Provoz má na starosti iCOOL 4. Je to pohodlné, a navíc ušetříme za energie.“

Eliška

Jak zajistit ekonomický provoz wellness?

Bazény a sauny jsou obvykle spojovány s drahým provozem díky vysoké spotřebě energie. Při využívání slunce nebo přebytečného tepla z krbu, případně elektřiny v levných hodinách je to hračka.

Vnitřní nebo venkovní bazén

Ušetřete za samostatnou řídicí jednotku bazénu.

Provoz bazénu zahrnuje správnou péči o vodu, ohřev, zakrytí a případné atrakce. Řídicí jednotka se postará o filtraci, chemickou úpravu vody a regeneraci filtrů v závislosti na používání bazénu.
U vnitřních bazénů pohlídá správnou teplotu místnosti i výměnu vzduchu pro udržení zdravého vnitřního prostředí. Venkovní bazény dokáže hospodárně provozovat i v zimě bez hrozby zamrznutí.

SMART heating

Ohřívám bazén, jen když se mi to vyplatí.

Propojením s řízením topných soustav pomocí iCOOL 4 můžete bazény ohřívat až z pěti zdrojů tepla se zvoleným pořadím.


Výrazně ekonomického provozu dosáhnete přednostním využíváním přebytků tepla ze solárních panelů nebo krbu pro ohřátí bazénu na požadovanou teplotu.

Sauna

Saunu provozuji bezpečně a bez obav z přetížení hlavního přívodu.

Systému iCOOL 4 můžete svěřit rovněž regulaci saunových kamen na základě požadované teploty a maximální doby provozu sauny. Součástí řízení provozu sauny je bezpečnostní teplotní senzor, detektor otevření dveří a regulace ventilátoru pro odvětrání prostoru sauny po skončení provozu.
Saunu také můžete začlenit do monitoringu významných spotřebičů, u nichž iCOOL 4 hlídá, aby nedošlo k přetížení hlavního jističe při spuštění více zařízení současně.

Stáhněte si eBook "Jak provozovat wellness ekonomicky"
zdarma ještě dnes

Ukázky realizací

Chytrý dum