Zabezpečení a přístup

Domov má poskytovat soukromí, bezpečí a pohodlí. Proč si kazit den přemýšlením, zda jste nezapomněli zamknout, nebo běhat na zahradu, když chcete otevřít bránu návštěvě? Přístup do domu i ovládání dveří, bran a garážových vrat s přehledem zvládne iCOOL 4.

Bezpečnost
Reference - Chytrý dům
Bezpečí mé rodiny je pro mě na prvním místě.

„Už neřeším, kdo otevře uklízečce nebo synovi, který si zapomněl vzít klíče. Přístup jim klidně umožním na dálku. Navíc nás iCOOL 4 upozorní na každou návštěvu a pohlídá dům, když jsme na dovolené. Pohoda a bezpečí pro rodinu, toho si cením.“

Tomáš

Jak zabezpečit přístup do budovy?

Use this section to describe the most important benefit of your product and make sure to describe it in such a way that it's clear who the ideal customer or user for this product is.

Dveře, brány a garážová vrata

Vzdálené otevírání dveří a bran nebylo nidy snažší.

Dveře pohlídá iCOOL 4 lépe než ostražitý pes. Umí ovládat elektrický otvírač (bzučák) nebo přímo elektrický zámek, který dveře bezpečně uzamkne. Propojení ovládání brány nebo garážových vrat se zabezpečovacím systémem domu nebo dveřním vrátníkem uchrání váš objekt před vstupem nežádoucích osob. Při požáru umí iCOOL 4 bránu nebo dveře automaticky otevřít a umožnit přístup hasičům.

Dveřní interkom

Elegantní způsob ověření návšetěvníka před vstupem do budovy.

Ne vždy vidíte návštěvníka, který chce do budovy vstoupit a řešením je použít dveřní interkom, který umožňuje vést audio a video komunikaci s osobou u vstupu. V průběhu hovoru můžete aktivovat otevření dveří nebo vjezdové brány. Vnitřní video jednotka může přenášet i aktuální obraz kamerového systému nebo zobrazit ovládací rozhraní aplikace iCOOL 4.

Přístup pomocí RFID čipů

Jednoduchá a spolehlivá metoda, jak zpřístupnit prostory.

Zabezpečení přístupu pomocí RFID čipů nebo karet je snadná a spolehlivá metoda, jak uhlídat dům, místnost nebo společné prostory před nezvanými návštěvníky. Obvykle je již součástí zabezpečovacího systému nebo dveřního interkomu, ale například v hotelích se používá také k přístupu do pokojů.

Integrace s JABLOTRON 100

Využijeme informace o stavu detektorů nebo přítomnosti osob.

Ve většině budov je instalován zabezpečovací sytém JABLOTRON 100, který dokážeme plně integrovat do iCOOL 4 a je možné tak získávat informace o přítomnosti osob, otevření oken, zaplavení nebo požáru. V budově se tak neduplikují detektory a přínos je jak ekonomický, tak i estetický.

Stáhněte si eBook "Jak efektivně zabezpečit budovu"
zdarma ještě dnes

Ukázky realizací

Chytrý dum