Žijte chytře

Inteligentní řídicí systémy už nejsou jen výsadou průmyslu. I v oblasti bydlení bude propojení všech technologií brzy naprostou samozřejmostí.

Se systémem iCOOL 4 připravíte svůj dům na všechny výzvy digitální budoucnosti už nyní.

Chytrý domov
Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >

I vaše kancelář může být chytrá

Bytové domy

Bytové domy

Byt, který se chová tak, abyste se v něm cítili dobře. Jednoduché ovládání všech systémů z jednoho místa, třeba i na dálku. A šetří energie.

Kanceláře

Kanceláře

Řízením vytápění, osvětlení i větrání zajišťujeme komfort Vašich zaměstnanců i úspory energií. Důležitá je i kontrola přístupu do objektu.

Hotely

Hotely

Pohodlí obsluhy i hostů zvýší přístupový systém na karty či mobilní zařízení. Provoz hotelu bude úspornější a bezpečnější.