Žijte chytře

Inteligentní řídicí systémy už nejsou jen výsadou průmyslu. I v oblasti bydlení bude propojení všech technologií brzy naprostou samozřejmostí.

Se systémem iCOOL 4 připravíte svůj dům na všechny výzvy digitální budoucnosti už nyní.

Chytrý domov
iCOOL 4 představuje dva systémy v jednom

Ideální funčnost zaručuje spojení SMART budov a systémů pro měření a regulaci (MaR).

Koncept iCOOL 4

Chytrý dům a raději mu tedy říkejme jen dům, je hlavně o řízení a  tedy o úkonech, které nechcete nebo neumíte provádět. Také neříkáme chytré auto, ale prostě auto, protože všechna auta jsou dnes již chytrá a jak správně ovládat třeba ABS, ASR, ESP, TCS, MSR, BAS nás vůbec netrápí. Stejně tak to bude za několik let s domy. Již dnes obsahují domy vytápění, chlazení, větrání, stínění, zavlažování, bazén apod., ale tyto systémy jsou nepropojené a tím i omezené. 

Koncept iCOOL 4 je jako LEGO stavebnice. Začněte se základním řízením vytápění, chlazení, větrání a stínění a tím dosáhnete úsporného provozu a zdravého vnitřního prostředí. Následně můžete připojovat další technologie a zvýšit si tak svůj komfort.

iCOOL 4 nahrazuje běžné regulátory, které také něco stojí, takže pořízení je příznivé.

Jaký je dům pro 21. století?

Budova bez základního řízení je jako Škoda 120, ale s tím rozdílem, že po 15 letech ji nedáme do šrotu.

Bez řízení energií a zajištění zdravého prostředí v budovách to dále nepůjde.


Zdravý, úsporný, bezpečný a udržitelný

Budova pro 21. století musí být šetrná ke svému okolí a životnímu prostředí.

Bezpečně a energeticky úsporně zajistí maximální komfort a vysokou kvalitu vnitřního prostředí.

Automaticky a bez nutnosti zásahů reaguje na vnitřní i vnější vlivy, je schopna přizpůsobit se zvykům a návykům uživatelů a je možno ji snadno konfigurovat, upravovat a zdokonalovat její vybavení.

Prostě, taková budova musí lidem sloužit, ne je obtěžovat.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Rodinný dům u golfu Kestřany
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >
Rodinný dům Natura Space

I vaše kancelář může být chytrá

Bytové domy

Bytové domy

Byt, který se chová tak, abyste se v něm cítili dobře. Jednoduché ovládání všech systémů z jednoho místa, třeba i na dálku. A šetří energie.

Kanceláře

Kanceláře

Řízením vytápění, osvětlení i větrání zajišťujeme komfort Vašich zaměstnanců i úspory energií. Důležitá je i kontrola přístupu do objektu.

Hotely

Hotely

Pohodlí obsluhy i hostů zvýší přístupový systém na karty či mobilní zařízení. Provoz hotelu bude úspornější a bezpečnější.