Bezpečnost

Řízení přístupu jako garážová vrata, brány, bezpečnostní rolety

Domov má být bezpečným místem. K ochraně před zloději, požárem či záplavami slouží stále větší množství chytrých systémů. iCOOL vám umožní využít všech jejich výhod a propojí zabezpečovací signalizaci s ostatními systémy v domě.

Při vašem odchodu z domu aktivuje iCOOL zabezpečovací systém a otevře bránu. Po vašem odjezdu nebo po uplynutí nastaveného času ji opět zavře.

Bezpečnost
Reference - chytrý dům
Bezpečí mé rodiny je pro mě na prvním místě.
A iCOOL to ví.

Tohle je asi nejobsáhlejší a nejdůležitější služba, kterou mi iCOOL nabídlo. S iCOOL mám opravdický pocit bezpečí, hlavně bezpečí mých blízkých doma. Pomocí pohybových čidel a tichého i hlasitého alarmu totiž dokáže zabezpečit dům před zloději.

Monitoruje, co se kde šustne přede dveřmi, a upozorní mě na příchod návštěvy, a to i v době, kdy nejsme doma. Nechybí ani protipožární zabezpečení. Dům mě při odchodu také sám upozorní, když jsem zapomněl zavřít okno nebo vypnout troubu. Vzdálené ovládání zámků je pak už samozřejmost.

Brána se otevře dřív, než stačím říct „Sezame otevři se“. Po mém odjezdu se „Sezam“ sám zabezpečí.

Můj příběh s paní uklízečkou… „Můžete přijít zítra ve dvě? Nebudu doma, ale otevřu vám na dálku. Palcem.“ Od té doby, co je to takhle jednoduché, nemusím si dělat starosti s tím, kdo kdy bude doma. A především si nemusím dělat starosti, když si kdokoli z rodiny zapomene klíče.

Samostatné otvírání brány podle SPZky, když přijíždím,
je jen třešničkou na dortu.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Rodinný dům u golfu Kestřany
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >
Rodinný dům Natura Space