Osvětlení, rolety
a žaluzie

Konec hledání vypínače na zšeřelé chodbě! Se systémem iCOOL spatříte svůj dům ve zcela novém světle.

Střídání dne a noci neovlivníte, ale doma jste pánem světla a tmy vy. iCOOL vezme rolety, žaluzie a markýzy pod svá křídla a naučí je chovat se chytře.

Osvětlení
Reference - chytrý dům
Konečně mě nebolí oči. Tohle osvětlení samo ví, kdy svítit denním světlem a kdy světlo začít tlumit.

Přes den člověk potřebuje být aktivní. Večer se má naopak zklidnit.

Víte o tom, že osvětlení má vliv nejen na naše oči, ale také mysl? Kvůli nesprávnému osvětlení dřívějška, jako byly například zářivky, jsem večer nemohl usínat.

iCOOL s přibývajícím dnem osvětlení „oteploval“, a tím naši aktivní mysl postupně relaxoval. Ráno nás naopak i v sychravých dnech dokázal probudit „východem slunce“. Dokonce místo hlučného zvonku, který by vzbudil děti, dokázal návštěvu ohlásit bliknutím.

S iCOOL mám pod palcem i nastavení žaluzií a rolet. Prostě se mi ráno samy pomalu otevřou, večer nás schovají před sousedy.

Moje soukromí je pro mě důležité.

Žaluzie samy vědí, že při stmívání se bude uvnitř svítit, a tak se pomalu uzavřou. A já se doma cítím lépe. Přes den naopak využijí sluneční energii pro vytápění.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Rodinný dům u golfu Kestřany
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >
Rodinný dům Natura Space