Relax

Bazény, sauny a multimedia

iCOOL poslouží jako dokonalá řídicí jednotka vašeho bazénu, sauny, zahradního jezírka a multimediálního centra, aby vše fungovalo jako na drátku.

Relax
Reference - chytrý dům
Bazén je radost, ale ještě větší starost. Pro nás tedy ne, nám se o všechno stará iCOOL.

Údržba, ohřev vody, čištění filtrů, regulace osvětlení, zakrývací rolety, ventilace, úprava PH, dětská pojistka, masážní prvky… člověku by z toho šla hlava kolem.

Jsem rád, že iCOOL zařídí i tohle za mě. Je to totiž dokonalá řídící jednotka mého bazénu, díky níž všecko běží jako na drátku. A prý zvládl i zahradní jezírko.

Hudba mě dovede potěšit v jakékoli situaci.

Když vařím, hraju si s dětmi nebo relaxuju ve vaně, jako bych měla vlastní filmový soundtrack.

iCOOL mě dokonce příjemnou písničkou nebo pořádně našláplou peckou dokáže probudit. Umí totiž přehrát hudbu nejen z našeho vlastního uložiště, ale i z online zdrojů.

Reference - chytrý dům
Těším se na večerní objetí sauny. To v sychravých dnech přímo miluju.

Když je venku obzvlášť škaredo, můžu se po práci těšit na horkou saunu. Všechny parametry mám už přednastavené, tak ji stačí na dálku zapnout a je to. Po skončení se sama vypne a postará o vyvětrání tepla i vlhkosti.

Další peckou je, že když stoupne energetický tarif, topení se zablokuje a já zbytečně neutrácím.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Rodinný dům u golfu Kestřany
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >
Rodinný dům Natura Space