Vytápění, chlazení a větrání

Tepelná pohoda má podstatný vliv na to, jak se v domě cítíte. Proti horku se můžete bránit větráním i chlazením, řízené větrání zajistí komfortní a zdravé prostředí v domě.

iCOOL Vám nastaví optimální teplotu za každých okolností a ještě přitom ušetříte. Řídicí systém iCOOL se postará o čerstvý vzduch, optimální vlhkost i úroveň koncentrace CO2 ve všech místnostech.

Vytápění
Reference - chytrý dům
S iCOOL můžu konečně žít ekologicky i zdravě. Doopravdy. Šetří energii a zároveň díky řízenému větrání, topení i rekuperaci vzduchu dohlíží na naše zdraví.

Sama nevím, jak to dokáže, ale u nás doma je prostě vždycky „tak akorát.“ Když je třeba venku pěkně, iCOOL umí upřednostnit sluneční energii a my šetříme. Jindy vypne topení, když někdo otevře dveře na zahradu, nebo se dokáže přizpůsobit tomu, když je u nás doma víc lidí. Nezapomíná ani na pravidelné větrání. A to všecko můžu řídit na dálku, palcem.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Rodinný dům u golfu Kestřany
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >
Rodinný dům Natura Space