Zahrada

Studny, zavlažování, jezírka a akumulační jímky

Hospodaření s vodou je kvůli oteplování stále důležitější. iCOOL koordinuje zásobování vodou a zavlažování, vyhodnocuje vydatnost zdrojů a poskytuje informace zavlažovacímu systému.

Aby rostliny prospívaly, potřebují dostatek vláhy. Zároveň je třeba s vodou šetřit. iCOOL pošle ve správnou dobu optimální množství vody do každé sekce.

Zahrada
Reference - chytrý dům
Nikdy jsem si nemyslel, že hospodaření s vodou bude tak jednoduché.

Vím, že hospodaření s vodou je kvůli oteplování stále důležitější, a chci se k tomu postavit zodpovědně.

iCOOL koordinuje zásobování vodou a zavlažování, vyhodnocuje vydatnost zdrojů a informuje zavlažovací systém. Pomáhá nám efektivně pokrýt denní spotřebu vody s ohledem na nejekonomičtější zdroj i na krátkodobou prognózu počasí.

Zavlažování a hospodaření s vodu je věda. Ještě že ji iCOOL rozumí za mě.

Vím, že bychom měli s vodou šetřit.

iCOOL pošle do každé sekce jen přesně tolik vody, kolik je potřeba. Přizpůsobuje se totiž klimatickým podmínkám, předpovědi počasí i stavu vody v jímce či studni. A když máme zahradní party, zavlažování probíhá jen ze sklenic.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Rodinný dům u golfu Kestřany
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >
Rodinný dům Natura Space