O nás

Přinášíme Vám život jednoduší

Takto jsme na začátku také uvažovali a dlouholeté podnikání v IT jsme změnili v navrhování a realizaci chytrých budov.

Sami bydlíme v domech, které obsahují více technologií a nebavilo nás se o ně starat. Navrhli jsme první generaci iCOOL, protože jsme si chtěli zjednodušit život a tato myšlenka nadchla i některé naše přátele.

Po několika realizacích jsme změnili naše podnikání a společně s našimi zákazníky a architekty vytváříme budovy, které jsou hospodárné a starají se o sami o sebe.

Lidé, kteří nás posouvají vpřed

Představujeme vám klíčové osoby našeho týmu. Každý je profesionálem ve svém obodru a naší největší předností je perfektně odvedená práce a vstřícné jednání.

CEO

Jiří Vogl

Jirka (zakladatel) je manažer, ale srdcem technik. Věnoval se zejména řízení projektů v IT a následně i v developementu. Snaží se využít technologie pro dosažení zdravého prostředí uvnitř budov a také jejich udržitelného provozu.

CTO

Petr Jindráček

Petr (zakladatel) je IT guru a zároveň vášnivý motorkář. Je autorem většiny algoritmů, které možná budou jednou řídit i Váš dům. S početnou rodinou se odstěhoval na Kokořínsko, kde se může dostatečně soustředit.

PROJECT MANAGER

Vladimír Hart

Vláďa je praktik a dokáže rychle nalézt to správné řešení. Zabývá se zejména návrhy SMART budov a jejich projektováním.

BackEND PROGRAMER

Ivan Pomykacz

Ivan je mistr v řešení složitých problémů. Konfigurátor projektů iCOOL 4 by bez něj rozhodně nevznikl. Zajímá se o čínskou kulturu, a proto se také naučil i trochu čínsky. Několik hodin v měsíci se věnuje přednášení studentům.

CFO

Kateřina Poulíčková

Katka je expert přes čísla logistiku. Stará se o ekonomiku firmy a také abyste dostali své zboží. Ve volných chvílí se toulá po světě na dlouhých procházkách nebo vyráží po okolí na své motorce.

FRONTEND PROGRAMER

Michal Pomykacz

Michal je hlavním tvůrcem naší aplikace a rovnou zdůrazňuji, že má spoustu nápadů na vylepšení. Nabíjí se většinou v přírodě, kde se zároveň stará, aby naše planeta nám déle vydržela a byla hezčí.