O nás

Přinášíme Vám život jednoduší

Takto jsme na začátku také uvažovali a dlouholeté podnikání v IT jsme změnili v navrhování a realizaci chytrých budov.

Sami bydlíme v domech, které obsahují více technologií a nebavilo nás se o ně starat. Navrhli jsme první generaci iCOOL, protože jsme si chtěli zjednodušit život a tato myšlenka nadchla i některé naše přátele.

Po několika realizacích jsme změnili naše podnikání a společně s našimi zákazníky a architekty vytváříme budovy, které jsou hospodárné a starají se o sami o sebe.

Lidé, kteří nás posouvají vpřed

Představujeme vám klíčové osoby našeho týmu. Každý je profesionálem ve svém obodru a naší největší předností je perfektně odvedená práce a vstřícné jednání.

CEO

Jiří Vogl

Jirka (zakladatel) je manažer, ale srdcem technik. Věnoval se zejména řízení projektů v IT a následně i v developementu. Snaží se využít technologie pro dosažení zdravého prostředí uvnitř budov a také jejich udržitelného provozu.

CTO

Petr Jindráček

Petr (zakladatel) je IT guru a zároveň vášnivý motorkář. Je autorem většiny algoritmů, které možná budou jednou řídit i Váš dům. S početnou rodinou se odstěhoval na Kokořínsko, kde se může dostatečně soustředit.

PROJECT MANAGER

Vladimír Hart

Vláďa je praktik a dokáže rychle nalézt to správné řešení. Zabývá se zejména návrhy SMART budov a jejich projektováním.

SALES MANAGER

Petr Čapka

Petr je obchodník a zároveň kamarád našich instalačních parnerů, kteří se na něj obrací při řešení složitějších zakázek. Pochází z Moravy a je mu tedy přirozená láska k vínu, o kterém ví skutečně hodně.

PROJECT MANAGER

Jindřich Nerad

Jindra je energetik každým coulem a většinu profesní kariéry strávil na PRE, kde firmám pomáhal s výstavbou elektronabíječek. Je také nadšený cyklista a vytrvalost je mu vlastní.

LOGISTIC

Jan Čehyl

Honza je pečlivka, což je velmi důležité pro zásobování zakázek a zajistí dodání materiálu tam kde je třeba. Zároveň je fanda do aut a audio systémů.

BackEND PROGRAMER

Ivan Pomykacz

Ivan je mistr v řešení složitých problémů. Konfigurátor projektů iCOOL 4 by bez něj rozhodně nevznikl. Zajímá se o čínskou kulturu, a proto se také naučil i trochu čínsky. Několik hodin v měsíci se věnuje přednášení studentům.

CFO

Kateřina Poulíčková

Katka je expert přes čísla a stará se o ekonomiku firmy. Ve volných chvílí se toulá po světě na dlouhých procházkách nebo vyráží po okolí na své motorce.

FRONTEND PROGRAMER

Michal Pomykacz

Michal je hlavním tvůrcem naší aplikace a rovnou zdůrazňuji, že má spoustu nápadů na vylepšení. Nabíjí se většinou v přírodě, kde se zároveň stará, aby naše planeta nám déle vydržela a byla hezčí.