Spolupracujte s námi

Instalační odborníci, výrobci technologií, programátoři z oblasti měření a regulace, architekti a developeři, vy všichni svou prací každý den posouváte svět kupředu.

Nabízíme vám ideální otevřenou platformu pro řízení budov, která přináší ten nejlepší poměr mezi funkcionalitou a pořizovací cenou.

Partneři

Proč se stát naším partnerem

Jednoduché zprovoznění a ovládání

Jednoduše vytvoříte profesionální projekt a to zcela bez programování. Zároveň se nemusíte zabývat vytvářením uživatelského rozhraní a zabezpečením celého projektu.

Spousta pokročilých funkcí

Systém iCOOL 4 obsahuje velmi propracované funkce, které je možné nastavit přesně podle přání zákazníka. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti automatizace budov.

Pro malé i náročné projekty

Není podstatné, jestli řešíte pouze vytápění malého domu nebo komplexní administrativní budovu. V nabídce máme přes 70 prvků pro vytvoření ideálního řešení.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Používáme komponenty společnosti TECO Kolín, které se používají zejména v průmyslu, dopravě a dalších odvětvích, kde kvalita je na prvním místě.

Nenecháme vás v tom

K projektům máme on-line přístup a dokážeme vám poskytnout servisní podporu nebo za vás projekt i vytvoříme.

Výhradně české řešení

Rozumíme českému zákazníkovi a podporujeme na českém trhu dostupné technologie. Zároveň iCOOL 4 se dokáže domluvit i dalšími jazyky.

Využijte našich více než 10 let zkušeností

Naučíme Vás vytvářet obdobné projekty se stejnými vlastnostmi bez programování a znalostí regulačních postupů.

Nabízíme spolupráci

Systém iCOOL 4 je navržen pro tvorbu složitých projektů bez znalosti regulačních procesů nebo programování. Pro vytvoření projetu stačí jen webový prohlížeč a absolvování jednodenního on-line školení. Od Vás očekáváme znalost používaných technologií nebo zařízení a jejich logické propojování.

Spolupracovat můžeme na samotném začátku při návrhu projektové dokumentace nebo až ve stádiu realizace. Obrací se na nás partneři, kteří hledají nejlepší systém pro své zákazníky, ale i programátoři nebo výrobci technologií, kteří mají zájem o využívání vlastních výrobků a služeb. Kontaktují nás i uživatelé, kteří mají ambice pochopit regulaci ve vlastí budově a nechtějí být odkázáni na instalační firmu.

Pokud jste se v tomto textu našli,
tak patrně patříte do jedné z následujících skupin
Instalační firmy

Instalační firmy

Chytrý dům nechytračí. Naopak i v implementaci technologií pomáhá.

Nemá chytrý dům až „příliš chytré řešení“? Potřebuji zvýšit kvalifikaci svých pracovníků, kteří technologie zavádí?

architekti

Architekti

Nejen efekt, ale praktičtější život budoucích majitelů.

Nechcete zůstat pozadu, víte, že smart home má budoucnost. Potýkáte se však s mnoha otazníky. Nejsou pořizovací náklady vyšší než přidaná hodnota? Nebude ovládání příliš složité pro zákazníky? Jak vůbec zvolíte to správné řešení?

Developeři

Developeři

Chytrý domov zvýší nejen efektivitu života a pohodlí nového majitele, ale také tržní cenu objektu.

Nejsou pořizovací náklady vyšší než přidaná hodnota? Jaká je bezpečnost? Existuje možnost dodatečného rozšíření?

Výrobci TZB

Výrobci TZB

iCOOL 4 vezme pod svá křídla jakoukoli technologii.

Máte profesionální technologie, ale nevíte, zdali je systém iCOOL 4 dokáže bezpečně integrovat?

Programátoři MaR

Programátoři MaR

Vás software, náš systém iCOOL 4, kámoši jak hrom.

Chcete se stát součástí mnohem větší platformy, ale nevíte, zdali může iCOOL 4 zahrnout do systému i vaše funkční bloky pro řízení určitých technologií?

Fandové

Fandové

Pohodu smart domova zvládne vytvořit nejen odborník, ale i každý zanícený fanoušek.

Netroufáte si na profesionální realizaci, protože si myslíte, že instalace „smart domů“ je dnes pouze v rukou implementačních firem, které nabízí své vlastní řešení? Kdepak.