Fandové

Pokud se zajímáte o SMART budovy, rozumíte technologiím a rádi byste si vše nastavili sami, ale neumíte programovat, tak si můžete vytvořit a spravovat konfiguraci chytrého domu prostřednictvím iCOOL 4.

Fandové

Získáte tím nezávislost na instalačním partnerovi, a pokud si nebudete jistí, můžete využít individuální placené konzultace, při které Vám pomůžeme projekt dotáhnout do zdárného konce. Vždy ovšem důrazně doporučujeme nechat odborné instalační práce na osobách s příslušným oprávněním vyhlášky 50/78 Sb. (pro práce v oboru elektro).

Proč se stát naším partnerem

Jednoduché zprovoznění a ovládání

Jednoduše vytvoříte profesionální projekt a to zcela bez programování. Zároveň se nemusíte zabývat vytvářením uživatelského rozhraní a zabezpečením celého projektu.

Spousta pokročilých funkcí

Systém iCOOL 4 obsahuje velmi propracované funkce, které je možné nastavit přesně podle přání zákazníka. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti automatizace budov.

Pro malé i náročné projekty

Není podstatné, jestli řešíte pouze vytápění malého domu nebo komplexní administrativní budovu. V nabídce máme přes 70 prvků pro vytvoření ideálního řešení.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Používáme komponenty společnosti TECO Kolín, které se používají zejména v průmyslu, dopravě a dalších odvětvích, kde kvalita je na prvním místě.

Nenecháme vás v tom

K projektům máme on-line přístup a dokážeme vám poskytnout servisní podporu nebo za vás projekt i vytvoříme.

Výhradně české řešení

Rozumíme českému zákazníkovi a podporujeme na českém trhu dostupné technologie. Zároveň iCOOL 4 se dokáže domluvit i dalšími jazyky. 

Školení on-line a zcela zdarma

Vytvářet projekty s iCOOL 4 můžete začít kdykoli, protože školení je k dispozici on-line v naší partnerské sekci, která je zcela zdarma. Zároveň zde můžete složit on-line test, kterým si ověříte vaše znalosti a na základě, kterého obdržíte přístup do konfigurátoru projektů a nabídek.

Novinky ze světa Smart home

Buďte mezi prvními co se dozví pokud přidáme nové video, návod nebo tutorial.

Koncept iCOOL 4

Chytrý dům a raději mu tedy říkejme jen dům, je hlavně o řízení a  tedy o úkonech, které nechcete nebo neumíte provádět. Také neříkáme chytré auto, ale prostě auto, protože všechna auta jsou dnes již chytrá a jak správně ovládat třeba ABS, ASR, ESP, TCS, MSR, BAS nás vůbec netrápí. Stejně tak to bude za několik let s domy. Již dnes obsahují domy vytápění, chlazení, větrání, stínění, zavlažování, bazén apod., ale tyto systémy jsou nepropojené a tím i omezené. 

Koncept iCOOL 4 je jako LEGO stavebnice. Začněte se základním řízením vytápění, chlazení, větrání a stínění a tím dosáhnete úsporného provozu a zdravého vnitřního prostředí. Následně můžete připojovat další technologie a zvýšit si tak svůj komfort.

iCOOL 4 nahrazuje běžné regulátory, které také něco stojí, takže pořízení je příznivé.

Jaký je dům pro 21. století?

Budova bez základního řízení je jako Škoda 120, ale s tím rozdílem, že po 15 letech ji nedáme do šrotu.

Bez řízení energií a zajištění zdravého prostředí v budovách to dále nepůjde.


Zdravý, úsporný, bezpečný a udržitelný

Budova pro 21. století musí být šetrná ke svému okolí a životnímu prostředí.

Bezpečně a energeticky úsporně zajistí maximální komfort a vysokou kvalitu vnitřního prostředí.

Automaticky a bez nutnosti zásahů reaguje na vnitřní i vnější vlivy, je schopna přizpůsobit se zvykům a návykům uživatelů a je možno ji snadno konfigurovat, upravovat a zdokonalovat její vybavení.

Prostě, taková budova musí lidem sloužit, ne je obtěžovat.

Spolehlivý hardware navržený pro průmysl

Desítky modulů, stovky portů a veškerá rozhraní od osvědčeného českého výrobce TECO a.s. používá systém pro řízení budov iCOOL 4.

Partnerská zóna

Více informací včetně videonávodů nebo záznamy z webinářů naleznete v sekci pro partnery.

Projektová dokumentace

Nabídka v několika minutách.

Využijte naší projektové dokumentace, která se skládá z výkresů doporučených zapojení, kabelového soupisu a datových bodů. 

Zapojení následně zvládne každý elektrikář a předejdete tak možným chybám v zapojení nebo nevhodnému výběru hardwarových komponent.

Konfigurace projektů

Sandná konfigurace pokročilých projektů.

Projekt iCOOL 4 se vytváří ve webovém prohlížeči a nebudete tak potřebovat žádný specializovaný SW. Zároveň se v projektu používají již předkonfigurované zařízení a služby, které pouze propojujete do funkčního celku a následně i k hardware. Nemusíte mít žádné znalosti z oboru programování nebo měření a regulace.

Technická podpora

Nenecháme vás v tom.

S projektem jsme vám připraveni v každém okamžiku pomoci. Výhodou konceptu iCOOL 4 je přístup technické podpory ke všem projektům bez přítomnosti u zákazníka. Zároveň získáte přístup do znalostní báze již vyřešených požadavků.

Bezplatná registrace do partnerské zóny vám zpřístupní další informace a postupy.

Jaké technologie používáme