Instalační firmy

Pokud patříte mezi instalační firmy, které realizují elektroinstalace nebo dodávají technická zařízení budov a disponují příslušným oprávněním vyhlášky 50/78 Sb. (pro práce v oboru elektro), nebo s takovou firmou spolupracujete, tak se můžete stát naším instalačním partnerem.

Instalační firmy

Proč se stát naším partnerem

Jednoduché zprovoznění a ovládání

Jednoduše vytvoříte profesionální projekt a to zcela bez programování. Zároveň se nemusíte zabývat vytvářením uživatelského rozhraní a zabezpečením celého projektu.

Spousta pokročilých funkcí

Systém iCOOL 4 obsahuje velmi propracované funkce, které je možné nastavit přesně podle přání zákazníka. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti automatizace budov.

Pro malé i náročné projekty

Není podstatné, jestli řešíte pouze vytápění malého domu nebo komplexní administrativní budovu. V nabídce máme přes 70 prvků pro vytvoření ideálního řešení.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Používáme komponenty společnosti TECO Kolín, které se používají zejména v průmyslu, dopravě a dalších odvětvích, kde kvalita je na prvním místě.

Nenecháme vás v tom

K projektům máme on-line přístup a dokážeme vám poskytnout servisní podporu nebo za vás projekt i vytvoříme.

Výhradně české řešení

Rozumíme českému zákazníkovi a podporujeme na českém trhu dostupné technologie. Zároveň iCOOL 4 se dokáže domluvit i dalšími jazyky. 

Novinky ze světa Smart home

Buďte mezi prvními co se dozví pokud přidáme nové video, návod nebo tutorial.

Jaké technologie používáme