Instalační firmy

Zvyšte svoje příjmy na nejvýše rostoucím trhu s elektroinstalacemi a řízením technologií. Realizujte snadno a rychle nejen chytré domy, ale zejména zdravé, úsporné a udržitelné budovy, které budou lidem sloužit, ne je obtěžovat.

Instalační firmy

Proč se stát naším partnerem

Jednoduché zprovoznění a ovládání

Jednoduše vytvoříte profesionální projekt a to zcela bez programování. Zároveň se nemusíte zabývat vytvářením uživatelského rozhraní a zabezpečením celého projektu.

Spousta pokročilých funkcí

Systém iCOOL 4 obsahuje velmi propracované funkce, které je možné nastavit přesně podle přání zákazníka. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti automatizace budov.

Pro malé i náročné projekty

Není podstatné, jestli řešíte pouze vytápění malého domu nebo komplexní administrativní budovu. V nabídce máme přes 70 prvků pro vytvoření ideálního řešení.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Používáme komponenty společnosti TECO Kolín, které se používají zejména v průmyslu, dopravě a dalších odvětvích, kde kvalita je na prvním místě.

Nenecháme vás v tom

K projektům máme on-line přístup a dokážeme vám poskytnout servisní podporu nebo za vás projekt i vytvoříme.

Výhradně české řešení

Rozumíme českému zákazníkovi a podporujeme na českém trhu dostupné technologie. Zároveň iCOOL 4 se dokáže domluvit i dalšími jazyky. 

Spolehlivý hardware navržený pro průmysl

Desítky modulů, stovky portů a veškerá rozhraní od osvědčeného českého výrobce TECO a.s. používá systém pro řízení budov iCOOL 4.

Partnerská zóna

Více informací včetně videonávodů nebo záznamy z webinářů naleznete v sekci pro partnery.

Vytváření nabídek

Nabídka v několika minutách.

Zákazníkům vytvoříte rychle nabídku, a to zadáním počtu zařízení a služeb. Následně Vám nástroj na vytváření nabídek navrhne optimální hardwarovou konfiguraci včetně návrhu zapojení všech svorek. Nabídku můžete přímo vytisknout nebo vyexportovat k dalšímu zpracování.

Konfigurace projektů

Sandná konfigurace pokročilých projektů.

Projekt iCOOL 4 se vytváří ve webovém prohlížeči a nebudete tak potřebovat žádný specializovaný SW. Zároveň se v projektu používají již předkonfigurované zařízení a služby, které pouze propojujete do funkčního celku a následně i k hardware. Nemusíte mít žádné znalosti z oboru programování nebo měření a regulace.

Technická podpora

Nenecháme vás v tom.

S projektem jsme vám připraveni v každém okamžiku pomoci. Výhodou konceptu iCOOL 4 je přístup technické podpory ke všem projektům bez přítomnosti u zákazníka. Zároveň získáte přístup do znalostní báze již vyřešených požadavků.

Bezplatná registrace do partnerské zóny vám zpřístupní další informace a postupy.

Staňte se instalačním partnerem iCOOL 4

Registrujte se nyní!