Partnerská zóna

Zde najdete spoustu užitečných rad a postupů, jak využít všechny možnosti iCOOL 4. Ukážeme Vám, jak rychle a pohodlně vytvořit pro zákazníka nabídku nebo projekt. Zároveň jak získat projektovou dokumentaci nebo jak optimálně navrhnout řízení budovy. Výrobci a programátoři se dozví, jak začlenit svoje výrobky do systému iCOOL 4. Pro získání potřebných znalostí jsme pro Vás připravili on-line školení, na základě kterého získáte i přístup ke všem partnerským nástrojům.

V partnerské zóně najdete ...

Jak se stát instalačním partnerem

Prezentace ve formě videa s ukázkou obrazovek aplikace a nástrojů.

Pro naše instalační partnery máme připraveno detailní seznámení s iCOOL 4. Představíme vám přednosti iCOOL 4, jak se vytváří nabídky nebo projekty, ukážeme uživatelské rozhraní a jak je tvořena cena.  

Jak vytvářet nabídky

Obchodní případ začíná nabídkou, kterou Vám pomůžeme rychle vytvořit.

Nástroj pro rychlé vytváření nabídek na základě použitých zařízení a funkcí využijí zejména instalační partneři. Výstupem je nabídka pro zákazníka s detailním výčtem komponent a možností exportu do e-shopu. Tento nástroj je vhodný i pro architekty nebo developery pro stanovení orientační ceny SMART nadstavby.

Jak vytvářet projekty

Ideální SMART budova musí člověku sloužit, ne ho obtěžovat.

Tato část je určena zejména pro instalační partnery a fandy, kteří si sami chtějí vytvořit funkční projekt. Detailněji Vás seznámíme s přednostmi a limity našeho konfigurátoru projektů.

Jak získat projektovou dokumentaci

Každá vložená koruna do dokumentace se tisíc krát vrátí při realizaci.

Představíme Vám možnosti, jak získat nebo si nechat vytvořit projektovou dokumentaci SMART nadstavby nebo celé elektroinstalace. Nejenom pro architekty a projektanty, ale i pro instalační partnery je tato část důležitá.

Jak navrhnout optimální budovu

Každá dnes navrhovaná budova musí umět řídit TZB.

Dnes projektované a realizované budovy budou v několika následujících letech zacházet zcela jinak s energiemi. Pro architekty, projektanty, ale i developery máme řešení, jak takovou budovu správně a ekonomicky navrhnout.

Jak přidat vlastní zařízení

Zvyšte zájem o Vaše zařízení vložením do iCOOL 4.

Pokud jste výrobci nebo distributoři technologií budovy, které mají rozhraní pro řízení nebo monitoring, tak můžete zvýšit zájem o vaše zařízení nativním začleněním do iCOOL 4. Instalační partneři tak jednoduše vaše zařízení připojí ke SMART budově.

Jak vložit vlastní funkční blok

Neprogramujte do šuplíku a využijte iCOOL 4 k prodeji vaší práce.

Pokud jste programátor, používáte nástroj Mosaic a vytváříte funkční bloky pro řízení budov nebo připojení různých technologií, tak prostřednictvím iCOOL 4 můžete zhodnotit vaši práci. Za použití vašeho programu s projektu získáte odpovídající část ceny licence.

Školení a workshopy

Covid změnil celý svět a tak jsme přesunuli školení a workshopy do on-line prostředí.

Pro zdárné vytváření nabídek a projektů je nutné absolvovat školení pro instalační partnery. Školení je rozděleno do více částí, na které navazují krátké testy.

Chceme zůstat s našimi partnery v kontaktu, a to formou on-line workshopů, které budeme průběžně vypisovat vždy na určité téma.

Návody a znalostní báze

Formou praktických ukázek Vám chceme poskytnout znalosti a dovednosti, které jsme získávali v tomto oboru po více než 10 let.

Návody Vám pomohou v rychlém vytvoření funkčního projektu nebo při propojování složitějších celků.

Již řešené požadavky najdete ve znalostní databázi naší technické podpory.