Školení pro instalační partnery

Instalační partneři systému iCOOL 4 musí absolvovat školení, které je zaměřené vždy na určitou oblast. Seznámení s konfigurátorem projektů a uživatelskou aplikací je v základním školení SMART building, které je nutné absolvovat před rozšiřujícím školením. Instalační partner získává přístup pouze k těm službám a zařízením, které byly součástí školení. Není tak nezbytné absolvovat všechna školení najednou a spíša takový postup nedoporučujeme.

Školení probíhají ve školících místnostech na adresách (místo je upřesněno u každého termínu školení):

  • Teco a.s., Průmyslová zóna Šťáralka 984, 280 02 Kolín
  • budova Visionary, Plynární 1617/10, 170 00 Praha 7

Součástí školení je tištěná prezentace, občerstvení (včetně oběda) a praktická část.

Účastníci získají po úspěšném absolvování školení licenci iCOOL 4 v hodnotě 10 000 Kč a možnost nakupovat na našem e-shopu za partnerské ceny.

Chytrý dům

Náročnost

SMART building - základní školení

Školení zaměřené na řízení osvětlení, stínění, vytápění, chlazení a měření energií. Seznámíte se s konfigurátorem projektů, uživatelskou aplikací, komponenty TECO a vytvářením nabídek.

Náročnost

BEMS - řízení elektrické energie v budovách

Rozšiřující školení zaměřené na využití přebytků z vlastní výroby, hodinových cen (SPOT), proudového maxima, 1/4 hod. rezervovaného příkonu a akumulace v bateriích. 

Nezbytné je absolvování základního školení SMART building!

Náročnost

Topné soustavy a vodní hospodářství

Rozšiřující školení zaměřené na řízení složitých soustav s více zdroji tepla nebo chladu a vodní hospodářství (studny, jímky, bazény). Nezbytné je absolvování základního školení SMART building!

Náročnost

Osvětlení v halách a biodynamické řízení

Školení zaměřené na řízení osvětlení v kancelářích nebo halách v závislosti na vnitřním nebo venkovním osvitu. Zároveň zjistíte jak a proč používat biodynamické osvětlení.