Bytové domy

S iCOOL budete v klidu – chytrý byt umí zhasnout světla, detekovat pohyb, kouř i otevření oken, stará se o vytápění, osvětlení, větrání a ještě mnohem víc.

Byt, který se chová tak, abyste se v něm cítili dobře. Jednoduché ovládání všech systémů z jednoho místa, třeba i na dálku.

Bytové domy
Reference - chytrý dům
Někdo by řekl, že vlastnit bytový dům je radost. Nemá ale ponětí, jak mou radost převyšovaly starosti. S iCOOL mám ale hlavu mnohem lehčí.

Vypnula jsem žehličku? Zamkl jsem dveře? Nenechal jsem otevřené okno? Tyhle myšlenky mi dokázaly zkazit náladu. S iCOOL jsem ale v klidu. Vše zařídím na dálku.

Brána se otevře dřív, než stačím říct „Sezame otevři se“. Po mém odjezdu se „Sezam“ sám zabezpečí.

Můj příběh s paní uklízečkou… „Můžete přijít zítra ve dvě? Nebudu doma, ale otevřu vám na dálku. Palcem.“ Od té doby, co je to takhle jednoduché, nemusím si dělat starosti s tím, kdo kdy bude doma. A především si nemusím dělat starosti, když si kdokoli z rodiny zapomene klíče.

Samostatné otvírání brány podle SPZky, když přijíždím,
je jen třešničkou na dortu.

logo
+420 417 631 333

Co všechno umíme
v bytových domech

Nucené větrání

Ovládání nuceného větrání na základě počtu osob v bytě, požadované vlhkosti nebo úrovně CO2 (ideálně s rekuperací tepla).

Ochrana a zabezpečení

Detektory pohybu, zaplavení, kouře a otevření oken nebo dveří pro ochranu proti neoprávněnému vniknutí i škodám způsobeným požárem či zaplavením vodou při dešti nebo z instalací.

Ovládání osvětlen

Světelné scény pro navození požadované atmosféry nebo simulace přítomnosti osob v bytě, nahrazení zvonku probliknutím světel ve večerních hodinách, abyste nerušili spící obyvatele bytu.

Regulace klimatizace

Zajištění požadované teploty před příchodem uživatelů, zabránění souběhu chlazení a vytápění; vypnutí vytápění, chlazení nebo větrání při otevřených oknech.

Regulace topení

Regulace topení v každé místnosti s jednoduchým ovládáním a možností přepínání několika režimů.

Ovládání stínění

Ochrana bytu před přehříváním během dne, automatické zatažení stínicích prvků při západu slunce.

Ovládání na dálku

Možnost vypnutí zásuvkových okruhů a zhasnutí všech světel při odchodu zbytu, případně vypnutí přívodu vody se zpožděním.

Detailní přehled

Detailní přehled o spotřebě elektřiny, plynu nebo vody po doplnění systému měřidly.

Spolupracujeme

Spolupráce
Spolupracujeme