Kanceláře

U komerčních objektů je důležitá důkladná kontrola přístupu a zabezpečení objektu.

Oba požadavky dokážeme splnit propojením zabezpečovacích systémů renomovaných výrobců se systémem iCOOL. Řízením vytápění, osvětlení i větrání zajišťujeme komfort Vašich zaměstnanců i úspory energií.

Kanceláře
Reference - chytrý dům
Starat se o chod firmy zabere skoro stejně času jako starat se o její produkci. I proto jsem rád, že jsem objevil systém, který to první zvládne za mě.

Když zaměstnanci odejdou, vypíná se vše nepotřebné. Nemůže se tak stát, že by tu zůstalo přes noc rozsvíceno nebo se zbytečně topilo.

Mám firmu a iCOOL mi v mnohém ulehčuje život.

Když nás čeká porada, díky jednoduchému nastavení profilu už na nás čeká i připravená zasedačka. Prezentace tu díky propojeným technologií probíhají jedna radost.

logo
+420 417 631 333

Co všechno umíme
v komerčních budovách

Přístupový systém na RFID čipy

Monitoring osob při příchodu do budovy, patra a kanceláře (bez autorizace na všech bodech není možné aktivovat kancelář). Možnost exportu informací do docházkových nebo mzdových systémů.

Regulace spotřeby energií

Vypnutí spotřebičů, osvětlení nebo útlum větrání a vytápění mimo pracovní dobu a jejich aktivace v požadovanou dobu. Vypnutí větrání nebo vytápění při otevření oken, automatická úroveň osvětlení podle obsazení místnosti.

Nastavení uživatelských profilů

Profil uživatele kanceláře usnadnění ovládání zasedacích místností – scény pro prezentace, meetingy (nastavení světel, prezentačních zařízení, aktivace elektrických spotřebičů).

Detekce nežádoucích stavů

Detekce otevření okna (před odchodem zavřít), kouřové detektory a podobně.

Relaxační nebo klidová zóna

Hudební podkres v určených společných prostorách pro urychlení regenerace.

Spolupracujeme

Spolupráce
Spolupracujeme