Představení iCOOL 4

iCOOL 4 je moderní SMART systém vhodný pro malé domy, ale i velké administrativní budovy.

iCOOL 4 obsahuje konfigurátor pro snadné vytváření projektů bez znalosti programování nebo IT dovedností.

Zabezpečení a vzdálené připojení zajišťuje iCOOL 4 cloud, na který se zálohuje nejen konfigurace projektu, ale i veškerá uživatelská nastavení.

Chytrý dům - Bezpečnost

Přehledná uživatelská aplikace

iCOOL 4 je možné ovládat z běžného internetového prohlížeče nebo z mobilní aplikace pro Android a iOS. V aplikaci je možné detailně nastavit přístupová oprávnění k jednotlivým službám nebo zařízením.

Jednoduché ovládání

Systém iCOOL 4 sjednocuje ovládání všech technologií v budově a díky aplikaci, tak získáte dokonalý přehled o chování všech zařízení.

Přehledné nastavení

iCOOL 4 umožní přizpůsobit své chování nastavením celé řady parametrů. Nastavení je navrženo ve více úrovních, které odlišuje běžné uživatele od pokročilých. Obavy z nežádoucí změny nastavení nejsou namístě a většinu je možné ponechat pro instalační firmy.

Scény a vizualizace

Vytváření a úprava scén nebo vizualizací v iCOOL 4 je plně pod kontrolou uživatele. Pokud si přejete upravit nebo vytvořit scénu nebo vizualizaci nemusíte být závislý na instalačním partnerovi. Přímo ve vizualizaci je možné ovládat nebo měnit parametry jednotlivým zařízením.

Upozornění a analýza dat

iCOOL 4 umožňuje u každého zařízení zapnout ukládání vybraných hodnot nebo odeslat upozornění při překročení nastavených kritérií. Uložené hodnoty je možné zobrazit ve formě grafu nebo tabulky, případně exportovat např. do Excelu. Upozornění jsou zasílán e-mailem nebo zprávou do mobilní aplikace.

iCOOL 4 představuje dva systémy v jednom

Ideální funčnost zaručuje spojení SMART budov a systémů pro měření a regulaci (MaR).

Proč právě iCOOL4

iCOOL 4 je spolehlivý a robustní systém využívající hardwarové komponenty osvědčeného českého výrobce TECO a.s.

iCOOL 4 je unikátní propojením světa „chytrých budov“ a světa měření a regulace. Výběrem iCOOL 4 získáváte vlastně dva systémy v jednom. Řízení „chytrých budov“ ovládá zpravidla pouze osvětlení, stínění, zónové vytápění nebo závlahu a vůbec se nezaměřuje na ostatní technologie v budovách jako jsou teplená čerpadla, akumulační nádrže, rekuperační jednotky, střídače, nabíječky elektromobilů apod. Tyto zařízení jsou ovšem energeticky významná a jejich správným řízením docílíte skutečných úspor a vyššího komfortu užívání budovy. iCOOL 4 je tedy vhodný pro složitější a větší projekty.

Další výhodou je výrazně snazší servis, kdy servisní organizace má dokonalý přehled o stavu všech technologií. V případě incidentu tak může zahájit servisní zásah bez nutnosti nahlášení uživatelem.

Přednosti iCOOL 4

  • Zajistí zdravé prostředí v budově
  • Šetří energie – využívá levné zdroje energie
  • Chrání majetek – třeba před únikem vody
  • Nepotřebuje zvládnout programování
  • Rychlé zprovoznění – šetří čas a náklady
  • Zálohuje konfiguraci a nastavení
  • Používá spolehlivý hardware TECOMAT FOXTROT
Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >