Služby

Naše služby poskytujeme převážně parnerům a souvisí s vývojem aplikace iCOOL 4 a její technickou podporou. Našim zákazníkům ale nabízíme i další služby, které můžete využít ve všech fázích vašeho projektu.

Úspora

Návrh

Projdeme Vaše zadání a navrhneme optimální řešení. Nejsme nejlevnější, ale naší prioritou je 100% funkčnost, ekonomická obhajitelnost a naplnění Vašeho očekávání. Oceníte tak naše více než desetileté zkušenosti s řadou náročných projektů.

Projekt

Pokud víte, co přesně chcete, tak Vám vytvoříme prováděcí dokumentaci SMART nadstavby nebo celé elektroinstalace.

Každá investovaná koruna do projektu se Vám tisíckrát vrátí při realizaci.

iCOOL 4 nastavíme a zprovozníme

přestože nejsme montážní firma a realizace převážně svěřujeme našim partnerům.

Realizace

Chytré věci umíme navrhovat a vytvářet, ale nejsme montážní firma.

Elektroinstalace realizují podle naši partneři, ale můžete využít i Vámi vybranou montážní firmu. Zapojit chytrou elektroinstalaci podle našeho projektu zvládne každý šikovný elektrikář. Pokud si sám netroufne na konfiguraci, tak my iCOOL 4 nastavíme a zprovozníme. Naši partneři jsou obvykle vytíženi, tak budeme rádi, za každou novou firmu, která rozšíří jejich řady.

Na našem e-shopu najdete všechny nezbytné komponenty SMART nadstavby za férové ceny.

Servis

Pro správné nastavení systému iCOOL 4 můžete využít naše návody nebo si vyžádat potřebnou servisní podporu.

Váš instalační partner má přehled o bezchybném chodu Vašeho systému a v případě potíží je o nich informován. Stejně tak i Vy jej můžete kontaktovat přímo z aplikace iCOOL 4.

V případě nedostupnosti instalačního partnera dokážeme jej částečně zastoupit.

Díky našemu servisnímu skladu mají naši instalační partneři rychlý přístup k náhradním dílům.

Najít partnera
v okolí
Novinky ze světa
Smart home
Reference

Co říkají naši klienti

Chytrý dum

​Architektonicky velmi zajímavý dům od ​developerské společnosti Urban Survival s.r.o. jsme vybavili kompletním řízením všech technologií. Jelikož dům využívá sluneční energie pro vytáp​ění, ohřev vody a zejména ohřev bazénu, tak jsme opět ​využili řízení ​tepelného hospodářství s využitím preferencí levného zdroje energie (v tomto případě ....

Číst více >
Natura Space modul

Pro stavební společnost Natura Space CZ s.r.o. jsme vybavili desítky domů systémem iCOOL a zajímavostí je jednak jejich otevřený vnitřní prostor, ale také vlastnosti, které se vyžádali originální přístup. Nejzajímavějším úkolem bylo navrhnout trivalentní vytápění, které obsahovalo primární vytápění tepelným čerpadlem vzduch-vzduch. Dále byl požadavek ....

Číst více >