Startovací balíček iCOOL 4

Pro nové partnery nabízíme startovací balíček, který obsahuje Vámi vybraný hardware z našeho e-shopu a licenci iCOOL 4 v hodnotě nakoupeného hardware.

Tecomat Foxtrot 

+

licence iCOOL 4 zdarma

 =

50 % obvyklé ceny

Každý partner má nárok na tento balíček pouze jednou, protože slouží primárně k seznámení a prezentaci řešení iCOOL 4. Doporučujeme zvolit takovou konfiguraci, na které budete moci předvést funkčnost ve vašem showroomu nebo celé budově.

Přihlášení do partnerské zóny

Pro získání startovacího balíčku je nutné se přihlásit do partnerské zóny, kde si můžete vyžádat promo kód na získání licence iCOOL 4 zdarma. Zároveň je v partnerské zóně i celé on-line školení, na kterém se seznámíte s konfigurací systému iCOOL 4 a výběrem vhodného hardware.

TIP!

Řídíci jednotky

Do startovacího balíčku je nezbytné zahrnout řídicí jednotku, kteru vyberte z řady Foxtrot 2 (CP-2xxx). Doporučujeme použít CP-2000, která má 2 sběrnice CIB 1A, případně u menších projektů CP-2090, která disponuje pouze sběrnicemi CIB 100mA nebo TCL2.

Rozšiřující moduly

Do startovacího balíčku je možné přidat libovolné rozšiřující moduly s velkou nabídkou vstupů, výstupů, komunikačních sběrnic nebo  seriových portů.

Ovládací prvky a regulátory

Do startovacího balíčku nezapoměňte přidat CIB vládací prvky, regulátory nebo senzory. pouze tak si můžete vyzkoušet skutečně funkční projekt.