Přehled pořádaných webinářů

Začínáme se SMART budovou (pro instalační partnery)

Úvodní on-line školení k systému iCOOL 4 pro instalační firmy. Obsahem školení je konfigurace základních služeb a zařízení, jejich propojení s HW, obsluha uživatelské aplikace, nastavení oprávnění, způsob licencování, technická podpora a seznámení se systémem pro vytváření nabídek. Po absolvování tohoto školení dokážete vytvořit plně funkční projekt SMART budovy.

Jak snížit náklady na elektřinu v budovách

Pokud vás trápí nárůst cen elektřiny, tak vám srozumitelně představíme možnosti, jak tyto náklady snižit. Dozvíte se, jak snížit spotřebu elektřiny, jestli se vyplatí pořízení FVE a baterie, jestli lze využít hodinové ceny elektřiny, jestli je možné snížit rezervovaný příkon budovy a spoustu dalšího.

Řízení elektrické energie v budovách (pro instalační partnery)

Rozšiřující online školení systému iCOOL 4 zaměřené na využití vlastní energieřízení proudového maxima a využití hodinových cen. Obsahem školení je seznámení s funkcemi služby Řízení elektrické energie, připojených zařízení, jejich vzájemné propojení a nastavení. Po absolvování tohoto školení získáte přístup ke službám a zařízením, které obsahují energetické řízení. Podmínkou účasti je absolvování základního školení - začínáme se SMART budovou!