Ovládací aplikace

iCOOL 4 je možné ovládat z běžného internetového prohlížeče nebo z mobilní aplikace pro Android a iOS.

Vyzkoušejte si ovládání osvětlení, žaluzií, vytápění a spousty dalších zařízení. Zároveň si můžete prohlédnout precizní nastavení každé služby nebo si vytvořit vlastní scénu a vizualizaci. 

Zjistíte, že celé ovládání budovy s iCOOL 4 je přehledné a intuitivní. Vyzkoušet můžete cokoli a to zcela bez obav, protože ve skutečnosti ovládáte pouze systém v našem showroomu. 

Chytrý domov

Jednoduché ovládání

Systém iCOOL 4 sjednocuje ovládání všech technologií v budově a díky aplikaci, tak získáte dokonalý přehled o chování všech zařízení.

Přehledné nastavení

iCOOL 4 umožní přizpůsobit své chování nastavením celé řady parametrů. Nastavení je navrženo ve více úrovních, které odlišuje běžné uživatele od pokročilých. Obavy z nežádoucí změny nastavení nejsou namístě a většinu je možné ponechat pro instalační firmy.

Scény a vizualizace

Vytváření a úprava scén nebo vizualizací v iCOOL 4 je plně pod kontrolou uživatele. Pokud si přejete upravit nebo vytvořit scénu nebo vizualizaci nemusíte být závislý na instalačním partnerovi. Přímo ve vizualizaci je možné ovládat nebo měnit parametry jednotlivým zařízením.

Upozornění a analýza dat

iCOOL 4 umožňuje u každého zařízení zapnout ukládání vybraných hodnot nebo odeslat upozornění při překročení nastavených kritérií. Uložené hodnoty je možné zobrazit ve formě grafu nebo tabulky, případně exportovat např. do Excelu. Upozornění jsou zasílán e-mailem nebo zprávou do mobilní aplikace.

Vyžádejte si přístupové údaje k demo aplikaci, které obratem obdržíte na Váš e-mail.

Prosím potvrďte

Vyzkoušejte si také mobilní aplikaci pro AppStore nebo GooglePlay.

AppStore
Google Play

AppStore

GooglePlay